Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850
Відео 16Фото 8 |
Мережевий перфоратор класичної конструкції. Оснащений двигуном потужністю 1100 Вт (крутний момент 18 Нм) і ударним механізмом, що розвиває силу удару 3.4 Дж. незалежно від навантаження. До переваг перфоратора Metabo UHEV 2860-2 Quick Set також слід віднести наявність запобіжної муфти та системи поглинання вібрацій (задня частина інструменту приєднана до корпусу редуктора через демпфер). Ця модель має два патрони (SDS+ та швидкозатискні) для роботи з різними видами оснастки та механізм, що дозволяє швидко переставляти патрони без використання допоміжних інструментів. У комплекті з перфоратором йдуть кейс, додаткове приладдя (бічна рукоятка з обмежувачем глибини свердління) та набір оснастки (4 свердла та 1 зубило).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850
Усі ціни 6 →Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick + бури (600713850) | 9 843 грн. |
Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850 | 9 671 грн. |
Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick с 2 патронами, набором 5 насадок 60071 | 9 671 грн. |
Metabo UHEV 2860-2 Quick + zestaw 5 szt. 600713850 | 13 520 грн. |
Metabo UHEV 2860-2 Quick + zestaw 5 szt. 600713850 | 13 858 грн. |
Metabo UHEV 2860-2 Quick + zestaw 5 szt. 600713850 | 14 196 грн. |
Модификації Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850
Ціни на Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850 |
---|---|---|---|---|
Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713850 | від 9 671 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo UHEV 2860-2 Quick Set 600713510 | від 12 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500 | від 8 955 грн. | 21 пропозиція |