Болгарка Metabo W 1100-125 603614010
Metabo W 1100-125 603614010 |
|
Універсальна, продуктивна і компактна кутова шліфувальна машина (болгарка) підвищеної потужності для виконання найширшого кола різноманітних задач. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та помірного професійного використання. Застосовується в якості ефективного відрізного і шліфувального інструменту. Може обробляти натуральний і штучний камінь, чорні/кольорові метали та їх сплави, залізобетон, кераміку та інші тверді мінеральні матеріали.
Буде корисна при виконанні різного роду демонтажних операцій, зачищення поверхонь перед зварними роботами і обробки готових зварних швів. Кутова шліфувальна машина Metabo W 1100-125 603614010 має порівняно компактні розміри, що дозволяють виконувати роботи у важкодоступних місцях. Надійний колекторний електродвигун споживає 1100 Вт енергії, а корисна механічна потужність на валу досягає 700 Вт. Завдяки довговічному коническому редуктору у легкосплавном металевому корпусі, добре розпорошуватися тепло, абразивні диски або дротяні щітки розкручуються до 12000 об/хв (на холостому ходу).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo W 1100-125 603614010
Усі ціни 13 →Болгарка Metabo W 1100-125 (603614010) | 2 580 грн. |
Болгарка Metabo W 1100-125 603614010 | 2 599 грн. |
Болгарка Metabo W 1100-125 (603614010) 603614010 | 2 599 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo W 1100-125 603614010 | 2 599 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo W 1100-125 (603614010) | 2 599 грн. |
Модификації Metabo W 1100-125 603614010
Ціни на Metabo W 1100-125 603614010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 1100-125 603614010 | від 2 580 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo W 1100-125 603614000 | від 2 764 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo W 1100-125 Set 603614510 | від 4 169 грн. | 3 пропозиції |