Болгарка Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510
Відео 1Фото 3 |
Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 |
|
Модель 600408000 поставляється без кейса і кожуха з можливістю підключення пилозбірника, в комплекті моделі 600408500 є кейс і кожух без коліс, а в комплекті моделі 600408510 є кейс і кожух з колесами
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510
Болгарка Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | 11 026 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | 11 026 грн. |
Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | 31 520 грн. |
Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | 32 308 грн. |
Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | 33 096 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510
Ціни на Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 12-125 HD 600408000 | від 4 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 12-125 HD Set CED 600408500 | від 11 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 12-125 HD Set CED Plus 600408510 | від 11 026 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →