Болгарка Metabo W 12-125 Quick Set 600398500
Фото 7 |
Metabo W 12-125 Quick Set 600398500 |
|
Модель 600398010 без захисту від випадкового вмикання, в моделі 600398000 є захист від випадкового вмикання, в моделі 600398500 є захист від випадкового вмикання і кейс, а в моделі 600398510 є захист від випадкового вмикання, кейс і два диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 12-125 Quick Set 600398500
Ціни на Metabo W 12-125 Quick Set 600398500 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 12-125 Quick 600398010 | від 3 527 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 12-125 Quick 600398000 | від 3 845 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 12-125 Quick Set 600398500 | від 4 234 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 12-125 Quick Set 600398510 | від 4 252 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →