Болгарка Metabo W 12-150 Quick 600407010
Фото 8 |
Metabo W 12-150 Quick 600407010 без захисту від вкл. захист від вкл. |
|
Модель 600407010 без захисту від випадкового вмикання, а в моделі 600407000 є захист від випадкового вмикання
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 12-150 Quick 600407010
Болгарка Metabo W 12-150 Quick 600407010 | 3 638 грн. |
Болгарка Metabo W 12-150 QUICK 600407010 | 3 590 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 12-150 Quick 600407010 | 3 638 грн. |
Модификації Metabo W 12-150 Quick 600407010
Ціни на Metabo W 12-150 Quick 600407010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 12-150 Quick 600407010 | від 3 590 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 12-150 Quick 600407000 | від 3 798 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →