Болгарка Metabo W 13-125 Quick 603627000
Фото 5 |
Metabo W 13-125 Quick 603627000 |
|
Модель 603627010 без захисту від випадкового включення, а в моделі 603627000 є захист від випадкового включення
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 13-125 Quick 603627000
Усі ціни 8 →Болгарка Metabo W 13-125 Quick ЗПП (603627000) | 4 644 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 13-125 Quick 603627000 | 4 699 грн. |
Болгарка Metabo W 13-125 QUICK (603627000) 603627000 | 4 699 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 13-125 QUICK 603627000 | 4 699 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo W 13-125 Quick (603627000) | 4 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo W 13-125 Quick 603627000
Ціни на Metabo W 13-125 Quick 603627000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 13-125 Quick 603627010 | від 4 335 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo W 13-125 Quick 603627000 | від 4 644 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 13-125 Quick 603627500 | від 5 946 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 13-125 Quick Set 603627510 | від 5 663 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →