Болгарка Metabo W 13-125 Quick 603627500
Фото 5 | 5 946 грн. Купити! Кутова шліфмашина Metabo W 13-125 QUICK 603627500Metabo-center.kiev.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo W 13-125 Quick 603627500 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 13-125 Quick 603627500
Ціни на Metabo W 13-125 Quick 603627500 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 13-125 Quick 603627010 | від 4 335 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo W 13-125 Quick 603627000 | від 4 644 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 13-125 Quick 603627500 | від 5 946 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 13-125 Quick Set 603627510 | від 5 663 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →