Болгарка Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650
Відео 2Фото 3 |
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650 |
|
Модель 602249850 поставляється без аксесуарів, модель 602249840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 602249650 два акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650
Усі ціни 6 →Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 L 9-125 Q з 2 акб, з/п в кейсі | 12 199 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125 QUICK +2 АКБ 5. | 12 198 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 L 9-125 Quick щіткова c 2 акб 5 | 12 199 грн. |
Metabo 602249650 | 14 320 грн. |
Metabo 602249650 | 14 678 грн. |
Metabo 602249650 | 15 036 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650
Ціни на Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850 | від 4 828 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650 | від 12 198 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249840 | від 5 986 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →