Болгарка Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850
Відео 2Фото 3 |
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850 |
|
Модель 602247850 поставляється без аксесуарів, модель 602247840 — з кейсом metaBOX 165 L, модель 602247860 — з пластиковим кейсом, в комплекті моделі 602247510 два акумулятора (4 Агод), ЗП і кейс metaBOX 165 L.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850
Усі ціни 18 →Акумуляторна болгарка Metabo W 18 L 9-125 Quick без акб і з/п 602249850 | 4 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125 QUICK (60224985 | 4 998 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина щіткова Metabo W 18 L 9-125 Quick, | 4 999 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Metabo W 18 L 9-125 QUICK (без АКБ та ЗП), | 4 999 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo W 18 L 9-125 Quick (602249850) - | 4 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850
Ціни на Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249850 | від 4 977 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249650 | від 12 198 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo W 18 L 9-125 Quick 602249840 | від 5 986 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →