Болгарка Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650
Відео 1Фото 11 |
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650 |
|
В комплекті моделі 602174500 два акумулятора (3 Агод), в комплекті моделі 602174610 два акумулятора (4 Агод), в комплекті моделі 602174650 два акумулятора (5.2 Агод), а в комплекті моделі 602174930 три акумулятори (2x5.5 Агод, 1x3.5 Агод)
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650
Акумуляторна болгарка Metabo W 18 LTX 125 з 2 акб 5.2 Ah, з/п 602174650 | 15 381 грн. |
Metabo W 18 LTX 125 602174650 AKU 5,2 Ah | 12 800 грн. |
Metabo W 18 LTX 125 602174650 AKU 5,2 Ah | 13 120 грн. |
Metabo W 18 LTX 125 602174650 AKU 5,2 Ah | 13 440 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650
Ціни на Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174850 | від 4 811 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174890 | від 8 492 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174610 | від 17 031 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650 | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick Set 602174930 | від 19 341 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840 | від 8 024 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →