Болгарка Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840
Відео 1Фото 11 |
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840 |
|
Модель 602174850 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 602174890 є вкладка в кейс, а в комплекті моделі 602174840 є кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840
Ціни на Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174850 | від 4 811 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174890 | від 8 492 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174610 | від 17 031 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174650 | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick Set 602174930 | від 19 341 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo W 18 LTX 125 Quick 602174840 | від 8 024 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →