Болгарка Metabo W 22-230 MVT 606462260
Metabo W 22-230 MVT 606462260 |
|
У моделі W 22-230 MVT немає плавного пуску, в моделі WE 22-230 MVT є плавний пуск і електронний захист двигуна, а в моделі WE 22-230 MVT Quick є плавний пуск, електронний захист двигуна і безключова заміна диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 22-230 MVT 606462260
Болгарка Metabo W 22-230 MVT 606462260 | 7 074 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 22-230 MVT 606462260 | 7 074 грн. |
Metabo W 22-230 MVT 606462260 | 9 758 грн. |
Metabo W 22-230 MVT 606462260 | 9 996 грн. |
Модификації Metabo W 22-230 MVT 606462260
Ціни на Metabo W 22-230 MVT 606462260 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 22-230 MVT 606462260 | від 7 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WE 22-230 MVT Quick 606465000 | від 6 469 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | від 9 470 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 22-230 MVT 606464000 | від 9 791 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 22-230 MVT 606462000 | від 9 039 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →