Болгарка Metabo W 2200-230 600335000
Відео 2Фото 8 |
Metabo W 2200-230 600335000 без плавний пуск плавний пуск |
|
У моделі 600335000 немає функції плавного пуску, а в моделі 600397000 є плавний пуск
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 2200-230 600335000
Усі ціни 8 →Болгарка Metabo W 2200-230 600335000 | 5 007 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2200 600335000 | 5 007 грн. |
METABO W 2200-230 99-00015345 | 4 399 грн. |
Болгарка Metabo W 2200-230 | 4 098 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) Metabo W 2200-230 | 4 509 грн. |
ще 3 пропозиції
Ціна, відповідно, дуже простенькі характеристики. Вібрації немає взагалі, ідеально відбалансована. доки не виявив жодних недоліків протягом 1 року користування. Vasyl Harasym: користуюся Metabo W 2200-230 600335000 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Metabo W 2200-230 600335000
Ціни на Metabo W 2200-230 600335000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 2200-230 600335000 | від 4 098 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo WX 2200-230 600397000 | від 4 477 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Якір пролачений та з бандажем, статор теж повністю залитий лаком. Плавного пуску немає, але практично не відчувається поштовху при ключанні (як не як 2200 Вт).