Болгарка Metabo W 24-230 MVT 606467260
Відео 1Фото 4 |
Metabo W 24-230 MVT 606467260 |
|
У моделі W 24-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 24-230 MVT є плавний пуск, електронний захист двигуна і запобіжна муфта
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 24-230 MVT 606467260
Болгарка Metabo W 24-230 MVT DMS (606467260) | 8 708 грн. |
Болгарка Metabo W 24-230 MVT 606467260 | 8 710 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 24-230 MVT 606467260 | 8 710 грн. |
Metabo W 24-230 MVT 606467260 | 10 080 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo W 24-230 MVT 606467260
Ціни на Metabo W 24-230 MVT 606467260 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 24-230 MVT 606467260 | від 8 708 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WE 24-230 MVT 606469580 | від 10 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 24-230 MVT Quick 606470260 | від 9 946 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WE 24-230 MVT Quick 606470000 | від 9 935 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WE 24-230 MVT 606469000 | від 7 741 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo W 24-230 MVT 606467000 | від 6 792 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →