Болгарка Metabo W 2400-230 600378000
Metabo W 2400-230 600378000 без плавний пуск плавний пуск |
|
У моделі 600378000 немає функції плавного пуску, а в моделі 600379000 є плавний пуск
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 2400-230 600378000
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo W 2400-230 600378000 | 5 372 грн. |
Болгарка Metabo W 2400-230 600378000 | 3 616 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2400 600378000 | 5 372 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2400-230 | 5 493 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2400-230 | 5 498 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2400-230 | 5 503 грн. |
Модификації Metabo W 2400-230 600378000
Ціни на Metabo W 2400-230 600378000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 2400-230 600378000 | від 3 616 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WX 2400-230 600379000 | від 5 257 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →