Болгарка Metabo W 26-180 MVT 606473260
Metabo W 26-180 MVT 606473260 нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 26-180 MVT 606473260
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo W 26-180 MVT DMS (606473260) | 9 229 грн. |
Болгарка Metabo W 26-180 MVT 606473260 | 9 229 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 26-180 MVT 606473260 | 9 229 грн. |
Metabo W 26-180 MVT 606473260 | 11 360 грн. |
Metabo W 26-180 MVT 606473260 | 11 644 грн. |
Metabo W 26-180 MVT 606473260 | 11 928 грн. |
Модификації Metabo W 26-180 MVT 606473260
Ціни на Metabo W 26-180 MVT 606473260 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 26-180 MVT 606473260 | від 9 229 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo W 26-180 MVT 606473000 | від 9 229 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →