Болгарка Metabo W 26-230 MVT 606474260
Відео 2Фото 4 |
Metabo W 26-230 MVT 606474260 |
|
У моделі W 26-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 26-230 MVT Quick є плавний пуск, електронний захист двигуна, запобіжна муфта і безключова заміна диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 26-230 MVT 606474260
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo W 26-230 MVT DMS (606474260) | 9 230 грн. |
Болгарка Metabo W 26-230 MVT 606474260 | 9 231 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 26-230 MVT 606474260 | 9 231 грн. |
Metabo W 26-230 MVT 606474260 | 10 200 грн. |
Metabo W 26-230 MVT 606474260 | 10 455 грн. |
Metabo W 26-230 MVT 606474260 | 10 710 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo W 26-230 MVT 606474260
Ціни на Metabo W 26-230 MVT 606474260 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 26-230 MVT 606474260 | від 9 230 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475260 | від 9 747 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 | від 9 725 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo W 26-230 MVT 606474000 | від 7 164 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →