Болгарка Metabo W 9-115 600354000
Metabo W 9-115 600354000 |
|
Модель 600354010 без захисту від випадкового вмикання, а в моделі 600354000 є захист від випадкового вмикання
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 9-115 600354000
Ціни на Metabo W 9-115 600354000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-115 600354010 | від 5 012 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371010 | від 4 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 600354000 | від 5 164 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371000 | від 5 164 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →