Болгарка Metabo W 9-115 600354010
Metabo W 9-115 600354010 |
|
Модель 600354010 без захисту від випадкового включення, а в моделі 600354000 є захист від випадкового включення
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 9-115 600354010
Кутова шліфувальна машина Metabo W 9-115 (600354010) | 5 012 грн. |
Болгарка Metabo W 9-115 600354010 | 5 012 грн. |
Болгарка Metabo W 9-115 600354010 | 5 012 грн. |
Модификації Metabo W 9-115 600354010
Ціни на Metabo W 9-115 600354010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-115 600354010 | від 5 012 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371010 | від 4 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 600354000 | від 5 164 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371000 | від 5 164 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →