Болгарка Metabo W 9-115 Quick 600371000
Metabo W 9-115 Quick 600371000 без захисту від вкл. без захисту від вмик., є безключова заміна захист від вкл. захист від вмик. і безключова заміна |
|
Модель 600371010 без захисту від випадкового включення, а в моделі 600371000 є захист від випадкового включення
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 9-115 Quick 600371000
Кутова шліфувальна машина Metabo W 9-115 Quick ЗПП (600371000) | 5 282 грн. |
Болгарка Metabo W 9-115 Quick 600371000 | 5 282 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 9-115 Quick 600354000 | 5 164 грн. |
Шліфувальна машина кутова Metabo W 9-115 600371000 | 5 282 грн. |
Модификації Metabo W 9-115 Quick 600371000
Ціни на Metabo W 9-115 Quick 600371000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-115 600354010 | від 5 012 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371010 | від 4 042 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 600354000 | від 5 164 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-115 Quick 600371000 | від 5 164 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →