Болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810
Відео 9Фото 14 |
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810 |
|
Ємнісний акумулятор (8 Агод)
В комплекті моделі 613077660 два акумулятора (5.5 Агод), в комплекті моделі 613077810 два акумулятора (8 Агод), в комплекті моделі 613077930 три акумулятори (2x5.5 Агод, 1x3.5 Агод), а в комплекті моделі 613077940 три акумулятори (2x5.5 Агод, 1x4 Агод)
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810
Ціни на Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810 |
---|---|---|---|---|
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077850 | від 6 981 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077660 | від 14 659 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810 | від 14 444 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick Set 613077930 | від 22 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick Set 613077940 | від 22 326 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840 | від 9 986 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →