Болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840
Відео 9Фото 14 | 9 986 грн. Купити! Акумуляторна болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick з кейсом 613077840Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840 |
|
Модель 613077850 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 613077840 є кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840
Ціни на Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840 |
---|---|---|---|---|
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077850 | від 6 981 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077660 | від 14 659 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077810 | від 14 444 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick Set 613077930 | від 22 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick Set 613077940 | від 22 326 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 613077840 | від 9 986 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →