Дриль Metabo WBE 700 600512000
Metabo WBE 700 600512000 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WBE 700 600512000
Усі ціни 9 →Кутовий дриль Metabo WBE 700 (600512000) | 12 336 грн. |
Дриль кутовий Metabo WBE 710 600512000 | 12 338 грн. |
Дриль Metabo WBE 710 600512000 | 12 338 грн. |
Дрель безударная угловая Metabo WBE 700 (600512000) | 12 338 грн. |
Кутовий дриль Metabo WBE 700 (0.7 кВт, 2600 об/хв) (600512000) 600512000 | 12 338 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →