Болгарка Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Metabo WE 15-125 Quick 600448000 125 мм 11000 об/хв 150 мм 9600 об/хв |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Усі ціни 9 →Кутова шліфувальна машина Metabo WE 15-125 Quick (600448000) | 6 008 грн. |
Болгарка Metabo WE 15-125 Quick 600448000 | 6 010 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 15-125 QUICK (600448000) 600448000 | 6 325 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 15-125 Quick 600448000 | 6 010 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WE 15-125 QUICK (600448000) | 6 010 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Ціни на Metabo WE 15-125 Quick 600448000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 15-125 Quick 600448000 | від 5 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo WE 15-150 Quick 600464000 | від 4 410 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →