Болгарка Metabo WE 17-150 Quick 601074000
Фото 6 |
Metabo WE 17-150 Quick 601074000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 17-150 Quick 601074000
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo WE 17-150 Quick (601074000) | 7 757 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 17-150 Quick 601074000 | 7 758 грн. |
Угловая шлифмашина MetaboWE 17-150 Quick (601074000) | 7 758 грн. |
Болгарка Metabo WE 17-150 Quick (1.7 кВт, 150 мм) (601074000) 601074000 | 7 758 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo WE 17-150 Quick, 1700 Вт, болгарка електр | 8 166 грн. |
Болгарка Metabo WE 17-150 Quick (601074000) | 8 166 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →