Болгарка Metabo WE 22-230 MVT 606464260
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 нефиксируемая кнопка плавний пуск кнопка, що фіксується, і безключова заміна плавний пуск нефиксируемая кнопка плавний пуск фиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
У моделі W 22-230 MVT немає плавного пуску, в моделі WE 22-230 MVT є плавний пуск і електронний захист двигуна, а в моделі WE 22-230 MVT Quick є плавний пуск, електронний захист двигуна і безключова заміна диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 22-230 MVT 606464260
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo WE 22-230 MVT DMS (606464260) | 9 470 грн. |
Болгарка Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | 9 471 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | 9 471 грн. |
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | 10 040 грн. |
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | 10 291 грн. |
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | 10 542 грн. |
Модификації Metabo WE 22-230 MVT 606464260
Ціни на Metabo WE 22-230 MVT 606464260 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 22-230 MVT 606462260 | від 7 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WE 22-230 MVT Quick 606465000 | від 7 117 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 22-230 MVT 606464260 | від 9 470 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 22-230 MVT 606464000 | від 9 791 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 22-230 MVT 606462000 | від 9 039 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →