Болгарка Metabo WE 2200-230 Set 691081000
Фото 4 |
Metabo WE 2200-230 Set 691081000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 2200-230 Set 691081000
Болгарка Metabo WE 2200-230 Set + 2 алмазні диски + кейс (691081000) | 9 497 грн. |
Болгарка Metabo WE 2200-230 Set 691081000 | 9 497 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo SET WE 2200-230 691081000 | 9 497 грн. |
Модификації Metabo WE 2200-230 Set 691081000
Ціни на Metabo WE 2200-230 Set 691081000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 2000-230 606432000 | від 6 237 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 2200-230 606437000 | від 4 938 грн. | 29 пропозицій | ||
Metabo WE 2200-230 Set 691081000 | від 9 497 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →