Болгарка Metabo WE 24-180 MVT 606468000
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 без плавний пуск плавний пуск |
|
У моделі W 24-180 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 24-180 MVT є плавний пуск і електронний захист двигуна
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 24-180 MVT 606468000
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo WE 24-180 MVT (606468000) | 9 625 грн. |
Болгарка Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | 9 626 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | 9 626 грн. |
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | 11 280 грн. |
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | 11 562 грн. |
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | 11 844 грн. |
Модификації Metabo WE 24-180 MVT 606468000
Ціни на Metabo WE 24-180 MVT 606468000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 24-180 MVT 606466000 | від 8 656 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | від 9 625 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →