Болгарка Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260
Усі ціни 6 →Болгарка Metabo WEA 24-180 MVT Quick DMS (606471260) | 10 416 грн. |
Болгарка Metabo WEA 24-180 MVT Quick (Deadman's switch) 606471260 | 10 417 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 | 10 417 грн. |
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 | 12 720 грн. |
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 | 13 038 грн. |
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 | 13 356 грн. |
Модификації Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260
Ціни на Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471260 | від 10 416 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WEA 24-180 MVT Quick 606471000 | від 8 662 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →