Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260
Відео 2Фото 2 |
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260
Усі ціни 7 →Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick DMS (606476260) | 10 724 грн. |
Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT Quick (Deadman's switch) 606476260 | 10 725 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | 10 725 грн. |
Болгарка Metabo WEA 26-230 MVT QUICK (606476260) | 11 289 грн. |
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | 15 080 грн. |
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | 15 457 грн. |
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | 15 834 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260
Ціни на Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476260 | від 10 724 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo WEA 26-230 MVT Quick 606476000 | від 8 956 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →