Болгарка Metabo WEF 15-150 Quick 613083000
Фото 5 |
Metabo WEF 15-150 Quick 613083000 125 мм 11000 об/хв 150 мм 9600 об/хв |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEF 15-150 Quick 613083000
Усі ціни 10 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEF 15-150 Quick (613083000) | 10 273 грн. |
Болгарка Metabo WEF 15-150 Quick 613083000 | 10 273 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEF 15-150 Quick 613083000 | 10 273 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEF 15-150 QUICK (613083000) | 10 273 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEF 15-150 QUICK (1.55 кВт, 150 мм) (613083000) 6 | 10 273 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Metabo WEF 15-150 Quick 613083000
Ціни на Metabo WEF 15-150 Quick 613083000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEF 15-125 Quick 613082000 | від 10 100 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo WEF 15-150 Quick 613083000 | від 10 273 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →