Болгарка Metabo WEPBF 15-150 Quick 613085000
Metabo WEPBF 15-150 Quick 613085000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEPBF 15-150 Quick 613085000
Усі ціни 11 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEPBF 15-150 Quick (613085000) | 12 010 грн. |
Болгарка Metabo WEPBF 15-150 Quick 613085000 | 12 012 грн. |
Кутова шліфувальна машина з плоским корпусом Metabo WEPBF 15-150 QUICK (61 | 12 643 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEPBF 15-150 Quick 613085000 | 12 012 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEPBF 15-150 QUICK (613085000) | 12 012 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →