Болгарка Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000
Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000
Усі ціни 6 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEPF 9-125 (613069000) | 8 582 грн. |
Болгарка Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 | 8 582 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 | 8 582 грн. |
Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 | 14 600 грн. |
Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 | 14 965 грн. |
Metabo WEPF 9-125 Quick 613069000 | 15 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →