Болгарка Metabo WEV 1500-125 RT 601243000
Фото 4 |
Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 |
|
У моделі WE 1500-125 RT немає налаштування числа обертів, в моделі WEV 1500-125 RT є установка кількості обертів, поставляється без кейса, а в моделі WEV 1500-125 Quick RT 601243500 є установка кількості обертів, безключова заміна диска і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEV 1500-125 RT 601243000
Усі ціни 18 →Болгарка Metabo WEV 1500-125 RT (601243000) | 5 367 грн. |
Болгарка Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 | 5 399 грн. |
Болгарка Metabo WEV 1500-125 RT (601243000) 601243000 | 5 399 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 | 5 399 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEV 1500-125 RT (601243000) | 5 399 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Metabo WEV 1500-125 RT 601243000
Ціни на Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 1500-125 RT 601241000 | від 5 746 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 | від 5 367 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo WEV 1500-125 Quick RT 601243500 | від 7 034 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →