Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick 600516000
Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Компактна та вражаюче потужна кутова шліфувальна машина (болгарка) з електронним захистом фірмового двигуна від перевантажень і запобіжною муфтою Metabo S-automatic. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для активного професійного застосування. Обладнаний електродвигуном високої потужності Metabo Marathon, який забезпечує збільшений крутний момент (до +50% порівняно з моторами побутових моделей).
Завдяки полноволновой електронній системі управління Vario-Tacho-Constamatic (VTC), швидкість обертання привода під навантаженням залишається незмінною. Кутова шліфувальна машина Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 може справлятися зі значними обсягами робіт і без проблем переносить тривалі робочі сесії. Розрахована на експлуатацію з дисками діаметром 125 мм і 75 мм дротяними щітками.
Є ефективним шліфувальним і відрізним інструментом для обробки штучного/натурального каменю, чорних/кольорових металів, залізобетону, цегли, керамічної плитки та інших твердих мінеральних матеріалів. Має помірний вага і порівняно невеликі габаритні розміри. Двигун Metabo Marathon споживає до 1700 Вт електроенергії і розвиває вражаючі 1040 Вт корисної механічної потужності. Передбачено електронне управління швидкістю обертання (від 2800 до 11000 об/хв) і плавний старт без ривків і вібрації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo WEV 17-125 Quick 600516000
Усі ціни 13 →Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick (600516000) | 5 883 грн. |
Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 | 5 888 грн. |
Болгарка Metabo WEV 17-125 Quick M14, 1.7 кВт, 125 мм (600516000) 60051600 | 5 887 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 | 5 888 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEV 17-125 QUICK (600516000) | 5 888 грн. |
Брав за 4400 . До цього працював переважно макітою. Але вони почали робити відвертий шлак Працює Коліщатко регулювання оборотів прожило 6 днів. Пил забивається під кнопку блокування шпинделя, мабуть від туди трішки сочиться масло. Ергономіка так собі але це тільки моя думка користуюся Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 кілька місяців |
Модификації Metabo WEV 17-125 Quick 600516000
Ціни на Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 17-125 Quick 600515000 | від 6 094 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 | від 5 883 грн. | 13 пропозицій |