Болгарка Metabo WEV 19-125 Q M-Brush 613108000
Відео 1Фото 8 |
Metabo WEV 19-125 Q M-Brush 613108000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEV 19-125 Q M-Brush 613108000
Усі ціни 23 →Болгарка Metabo WEV 19-125 Q M-Brush 613108000 | 6 199 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEV 19-125 Q M-Brush 613108000 | 6 199 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEV 19-125 Q M-Brush (613108000) | 6 199 грн. |
Шліфмашина кутова METABO WEV 19-125 Q M-Brush (613108000) | 6 199 грн. |
Болгарка (угловая шлифовальная) Metabo Wev 19-125 Q M-Brush (613108000) | 6 215 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →