Болгарка Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500
Відео 2Фото 2 |
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500 без кейскейс |
|
Модель 613080000 поставляється без кейса, а модель 613080500 — з кейсом
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500
Усі ціни 6 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEFV 10-125 Quick Inox Set (613080500) | 17 758 грн. |
Болгарка Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500 | 17 447 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500 | 17 447 грн. |
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox set 613080500 | 25 920 грн. |
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox set 613080500 | 26 568 грн. |
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox set 613080500 | 27 216 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500
Ціни на Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox 613080000 | від 13 737 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set 613080500 | від 17 447 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →