Болгарка Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660
Фото 8 |
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660 |
|
Модель 601306890 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 601306840 є кейс в комплекті моделі 601306500 — 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 601306660 — 2 акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660
Акумуляторна болгарка Metabo WF 18 LTX 125 Quick LiHD 601306660 | 24 307 грн. |
Акумуляторна болгарка Metabo WF 18 LTX 125, 2 акб 5.5 Ah, з/п, в кейсі 601 | 24 307 грн. |
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 2 x LiHD 18 V 5.5 Ah 601306660 | 34 760 грн. |
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 2 x LiHD 18 V 5.5 Ah 601306660 | 35 629 грн. |
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 2 x LiHD 18 V 5.5 Ah 601306660 | 36 498 грн. |
Модификації Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660
Ціни на Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660 |
---|---|---|---|---|
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306500 | від 16 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660 | від 24 307 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306840 | від 8 736 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →