Болгарка Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306890
Фото 8 | Товар застарів 5 999 грн. Тип: кутова (болгарка); Кількість обертів (об/хв): 8000; Макс. діаметр диска (мм): 125; Джерело живлення: акумулятор; Комплектний акумулятор: немає; Напруга батареї (В): 18; Рівень шуму (дБ): 94; Вага (кг): 2.4; |
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306890 |
|
Модель 601306890 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 601306840 є кейс в комплекті моделі 601306500 — 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 601306660 — 2 акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306890
Ціни на Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306890 |
---|---|---|---|---|
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306500 | від 16 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306660 | від 24 307 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WF 18 LTX 125 Quick 601306840 | від 8 736 грн. | 10 пропозицій |