Болгарка Metabo WP 2200-230 606436000
Metabo WP 2200-230 606436000 2000 Вт2200 Вт |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WP 2200-230 606436000
Болгарка Metabo WP 2200-230 (606436000) | 5 865 грн. |
Болгарка Metabo WP 2200-230 606436000 | 5 866 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WP 2200-230 606436000 | 5 866 грн. |
Модификації Metabo WP 2200-230 606436000
Ціни на Metabo WP 2200-230 606436000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WP 2000-230 606431000 | від 5 865 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WP 2200-230 606436000 | від 5 865 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →