Болгарка Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850
Відео 2Фото 2 | 9 517 грн. Купити! Акумуляторна болгарка Metabo WPB 18 LTX BL 125 QUICK (без акб) 613075850Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850 |
|
Модель 613075850 поставляється без аксесуарів, модель 613075840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850
Ціни на Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075850 | від 9 517 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075660 | від 19 465 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075810 | від 20 039 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WPB 18 LTX BL 125 Quick 613075840 | від 7 512 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →