Болгарка Metabo WX 2400-230 600379000
Metabo WX 2400-230 600379000 без плавний пуск плавний пуск |
|
У моделі 600378000 немає функції плавного пуску, а в моделі 600379000 є плавний пуск
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WX 2400-230 600379000
Болгарка Metabo WX 2400-230 600379000 | 5 257 грн. |
Болгарка Metabo WX 2400-230 (600379000) 600379000 | 7 240 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WX 2400 600379000 | 5 257 грн. |
Модификації Metabo WX 2400-230 600379000
Ціни на Metabo WX 2400-230 600379000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 2400-230 600378000 | від 3 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WX 2400-230 600379000 | від 5 257 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →