Сушарка для білизни Metaltex Hydra
Metaltex Hydra |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Hydra
Сушарка Metaltex Hydra (407537) | 1 558 грн. |
Сушилка Metaltex Hydra (407537) | 1 558 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Metaltex Hydra (407537) | 1 878 грн. |
Сушарка METALTEX для білизни (407537) | 1 832 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →