Мотошина Metzeler Roadtec Z6 160/60 R18 70W
Відео 3Фото 2 |
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R18 70W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Roadtec Z6 160/60 R18 70W
Ціни на Metzeler Roadtec Z6 160/60 R18 70W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W | від 4 711 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 -17 69W | від 5 010 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W | від 5 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R18 70W | від 7 171 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/70 R17 73W | від 7 743 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 170/60 R17 72W | від 6 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Z6 180/55 -17 73W | від 5 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Z6 180/55 R17 73W | від 6 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 190/50 -17 73W | від 4 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Z6 190/50 R17 73W | від 5 566 грн. | 6 пропозицій |