Літня шина Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R
Усі ціни 22 →Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115/113R | 7 048 грн. |
Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115/113R | 5 940 грн. |
Шина Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115/113R | 7 126 грн. |
Летние шины Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115/113R 1000306206 | 6 888 грн. |
MICHELIN Agilis Plus TV 235/65R16C 115/113R | 6 900 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Найм'якша з усіх своїх конкурентів, хороший протектор, глибина на знос, чудово тримає дорогу навіть без вантажу, радує всіма своїми показниками, і те, що маде ін франсе, приємно подвійно! Ціна, але якість коштує своїх грошей! щойно купив(ла) Michelin Agilis Plus 205/65 R16C 107T |
Додати відгук
Модификації Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R
Ціни на Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 115R | від 5 940 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Agilis Plus 235/65 R16C 121R | від 7 290 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →