Зимова шина Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz
Відео 25Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 H Audi 205/60 R16 92 H Mercedes-Benz 205/60 R16 92 V 205/60 R16 92 V RunFlat 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz
Ціни на Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H | від 5 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Audi | від 5 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | від 9 073 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V | від 5 267 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat | від 5 536 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H | від 3 850 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →