Зимова шина Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat
Відео 25Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat
Усі ціни 8 →Michelin ALPIN 5 205/60 R16 92V RFT (9011814963) | 8 690 грн. |
Michelin Alpin A5 205/60 R16 92V ROF 65731 | 5 661 грн. |
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V ZP | 5 537 грн. |
Шини Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat ZP | 8 941 грн. |
Michelin ALPIN 5 205/60 R16 92V ZP | 7 707 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat
Ціни на Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H | від 5 342 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92H Audi | від 5 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V | від 5 267 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 92V Run Flat | від 5 536 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Alpin 5 205/60 R16 96H | від 3 850 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →