Зимова шина Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T
Усі ціни 28 →Michelin ALPIN 6 185/65 R15 92T XL | 2 713 грн. |
Michelin ALPIN 6 185/65 R15 92T XL | 3 190 грн. |
Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T XL | 3 670 грн. |
Michelin Alpin A6 (185/65R15 92T) | 3 229 грн. |
MICHELIN Зимова шина MICHELIN Alpin 6 185/65R15 92T | 3 422 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T
Ціни на Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 185/65 R15 88T | від 2 231 грн. | 34 пропозиції | ||
Michelin Alpin 6 185/65 R15 92T | від 2 670 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →