Зимова шина Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T
Усі ціни 11 →Шина Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T | 3 699 грн. |
Michelin Alpin A6 (195/65R15 91T) | 3 799 грн. |
Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T 121223 | 4 013 грн. |
Шини Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T | 3 960 грн. |
Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T | 3 769 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T
Ціни на Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 195/65 R15 91H | від 9 452 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Alpin 6 195/65 R15 91T | від 3 699 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →