Мотошина Michelin Bopper 130/70 -12 56L
Відео 2Фото 2 |
Michelin Bopper 130/70 -12 56L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Bopper 130/70 -12 56L
Ціни на Michelin Bopper 130/70 -12 56L |
---|---|---|---|---|
Michelin Bopper 120/70 -12 51L | від 2 670 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Bopper 120/70 R12 51L | від 2 304 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Bopper 120/90 -10 57L | від 2 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Bopper 120/90 R10 57L | від 2 053 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Bopper 130/70 -12 56L | від 2 530 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Bopper 130/70 R12 56L | від 2 369 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Bopper 130/90 -10 61L | від 2 267 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Bopper 130/90 R10 61L | від 2 253 грн. | 6 пропозицій |